REFLEKSJE NAD SŁOWEM JEZUSA
Pan Jezus do Alicji Lenczewskiej:„ Udoskonalaj swą codzienność – te wszystkie małe sprawy. Wszystko czyń dla Mnie z miłością i wszystko przyjmuj także dla Mnie z miłością. We wszystkim bądź umiarkowana i ze wszystkiego zadowolona. Moim pokojem napełniaj serce i Moim błogosławieństwem się otaczaj. Ono będzie cię chronić i wskazywać drogę”.

 

Świadectwo nr 191

 

„ Walcz z egoizmem twoim, z grzechem i brudem twej duszy, a nie z ludźmi, którymi się posłużyłem, by cię przywołać. Oni nie są twymi wrogami. Twój wróg czai się u progu twej duszy i z nim walczę Ja: Miłość Nieskalana, poprzez to wszystko, co spotyka cię wżyciu. I nawołuję cię, i pragnę twego oczyszczenia, twej świętości. Pragnę, byś zrozumiała i współdziałała ze Mną w uwalnianiu cię od więzów twojej grzeszności ku wolności we Mnie coraz doskonalszej”.

 

Słowo pouczenia nr 46

 


RODZINY DOMOWEGO KOŚCIOŁA

ZAPRASZAJĄ NA

BEZALKOHOLOWY BAL KARNAWAŁOWY

15 LUTEGO 2020 ROKU

DO GMINNEGO OŚRODKA KULTURY

W NIEGOWIE.


KOSZT – 90 ZŁ OD OSOBY ( DOROŚLI)

I 75 ZŁ (MŁODZIEŻ NIEPRACUJĄCA)


ORGANIZATORZY GWARANTUJĄ:

- DOBRĄ ZABAWĘ

- SMACZNE MENU

- POGODNĄ ATMOSFERĘ

- DOBOROWE TOWARZYSTWO