REFLEKSJE NAD SŁOWEM JEZUSA

Ks. Gaston Courtois

GDY PAN MÓWI DO SERCA

„ Prowadzę cię. Zachowaj spokój, ale nie zapominaj o Mnie. Przekształcam i przemieniam wszystko w dobro, o ile pamiętasz, by wzywać Mojej pomocy. Jeśli prosisz, bym zjednoczył się z tobą, wówczas wszystko co czynisz, i wszystkie cierpienia nabierają szczególnej, Bożej wartości. Korzystaj z twego, bo zjednoczenie ze Mną nadaje twojemu życiu wymiar wieczności”

„ Nie wpadaj w pułapkę roztrząsania swoich osobistych problemów. Nieustannie działam w tobie i z tobą, zajmuję się twoimi sprawami i pomagam ci w walce zawsze, gdy Mnie o to prosisz. Nie myśl, że to, o co cię proszę, jest aż tak trudne. Prowadzę cię przez życie bardziej drogą nieustannej, miłosnej komunii z Moją boską Obecnością w tobie, niż drogą heroicznie znoszonych cierpień. Dziel się ze Mną wszystkim. Włączaj Mnie we wszystko co robisz. Proś Mnie o pomoc i radę. Wtedy twoja radość wzrośnie, bo Ja sam jestem źródłem, z którego tryska radość żywa. Szkoda, że bywam przedstawiany jako ktoś surowy, nieludzki, wywołując smutek! Komunia a Moją miłością przewyższa wszelkie troski i przemienia je w łagodną, pełna pokoju radość”.

RODZINY DOMOWEGO KOŚCIOŁA

ZAPRASZAJĄ NA

BEZALKOHOLOWY BAL KARNAWAŁOWY

15 LUTEGO 2020 ROKU