REFLEKSJE NAD SŁOWEM JEZUSA


 

Kult św. Józefa – Klasztor Sióstr Bernardynek w Krakowie

"Idźcie do Józefa"Pan Jezus do Alicji Lenczewskiej.


Podczas modlitwy zrozumiałam, że każdy człowiek oprócz Anioła Opiekuna ma też swego kusiciela, któremu całe życie musi się przeciwstawiać.

Im częściej i bardziej świadomie człowiek prosi o pomoc Pana, Maryję, duchy i dusze opiekuńcze, tym więcej zwycięstw jest mu dane. Jeśli liczy na siebie – przegrywa, bonie sposób oprzeć się tak wielkiej potędze zła.

 

Słowo pouczenia nr 94

 

„ Chcąc iść za Mną i naśladować Mnie, nie trzeba wymyślać sobie umartwień. Trzeba przyjmować i spalać w Miłości to zło, które jest, które dotyka cię każdego dnia, i ten trud, jakim jest wypełnione ludzkie życie.

Każda stacja Mojej drogi krzyżowej jest odniesieniem do twojego życia, a ich kolejność do drogi rozwoju miłości i samozaparcia w tobie. Kontempluj i wiedz, że na końcu jest zmartwychwstanie – i tych, których obejmiesz miłością braterską. Twoje zmartwychwstanie będzie na miarę twej ofiarnej miłości dla braci”.

 

Słowo pouczenia nr 57

 

RODZINY DOMOWEGO KOŚCIOŁA

ZAPRASZAJĄ NA

BEZALKOHOLOWY BAL KARNAWAŁOWY

15 LUTEGO 2020 ROKU

DO GMINNEGO OŚRODKA KULTURY

W NIEGOWIE.


KOSZT – 90 ZŁ OD OSOBY ( DOROŚLI)

I 75 ZŁ (MŁODZIEŻ NIEPRACUJĄCA)


ORGANIZATORZY GWARANTUJĄ:

- DOBRĄ ZABAWĘ

- SMACZNE MENU

- POGODNĄ ATMOSFERĘ

- DOBOROWE TOWARZYSTWO